Kulturos vadyba (Kaune)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 23:00:37 | Nuoroda
as ir girdejau, kad zemkes barakas vienas is geresniu... bet jis zoskai toli nuo musu univero! net nznau, ka daryt... norisi pagyvent studentiskai, suzinoti, ka reiskia gyvenimas barake. Nors trumpai. Bet labai jau bus nepatogu vazineti... Ir gyvenimas 4iese degtuku dezuteje mane ne itin zavi... kaip reikes pasimokyti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 23:44:35 | Nuoroda
sveiki ..esu Eglė būsim kursiokai (-ės) ..įstojau 3 nr į mokamą ( 1908,5 balas buvo):((...man labai rūpi kaip su tuo nauju studijų įstatymu bus ..kažkaip nesinori iškart pinigėlius mokėt..o jei bus nemokama tiems kurių vidurkis bus 8?..(tikrai tikiuos tokį turėt)...vienu žodžiu pasimetus jaučiuos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-26 00:17:58 | Nuoroda
uch... Labuka sveika prisijungus prie negausaus musu burio Tiesiog smagu ziuret, kaip jis dideja! Zinok ne tu viena pasimetus... As ir istojau i mokama. Suma metams tiesiog sokiravo! As ir tempsiuos is visu jegu, kad tik i nemokama pereit... Jau turi konkurente! Sveika konkurencija - i nauda. Kur zadi gyventi?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-26 07:19:27 | Nuoroda
na sakau kiek kalbejau su dekanu apie barakus, tai jie geros bukles, jie ant aleksoto kalno, tai sake 15 min kelio neskubant, juk univeras pats prie aleksoto tilto.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-26 11:42:56 | Nuoroda
sveiki:) barake noriu pagyventi, bent menesi:) jei bus nepakeliama - kraustysiuos:) susipazinsim, gal kartu noresim... bus matyti, pritariat? siaip butu saunu susipazinti realiai pries studijas, kad nebutu per didelis kruvis rugsejo pirmajai, nemanot ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-26 17:58:26 | Nuoroda
surdokaite, as mastau taip pat, kaip tu... Isbandysiu baraka Tada gerai, kad aleksotas taip netoli, nes man kazkaip susisviete, kad cia tolimas kauno rajonas...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-27 23:24:34 | Nuoroda
Sveiki mielieji busimieji kolegos. Istojau 21 nr i nemokama, esu vietine, gyvenu truputi uz Aleksoto, tai naujakuriams galesiu padaryti ekskursija po Kauna. Beje, pati taipogi bijau ir jaudinuosi, visgi nauja aplinka, nauji zmones... Rasykit man , arba skype nickas impresija. Gal koki meeta padarom pries rugsejo hem... kazkelintaja? beje, mano balas 1985.50 Maloniai lauksiu zinuciu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 17:19:26 | Nuoroda
o fuksų stovykla? nebus tokios? aš va ryt vežu dokumentus tai mielai susitikčiau su kuo nors ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 18:15:30 | Nuoroda
Gal yra norinčių nuomotis buta Kaune kur nors netoli univero? Aš taip pat įstojau į VU khf, tik į lietuvių filologiją. Dbr ieškau kambariokių. Norėčiau su kuo nors nuomotis butą.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 18:28:20 | Nuoroda
netoli univero brangu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 19:43:13 | Nuoroda
sveiki,lb apsidziaugiau pamaciusi busimus kursiokus istojau i vf 26nr. taip pat suku galva kur apsigyventi ir intensyviai studijuoju Kauno zemelapi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 19:55:15 | Nuoroda
Aš irgi tai darau. Šiaip, netgi ieškau kambariokių. Būtų smagu nuomotis butą su būsimomis draugėmis.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 19:57:07 | Nuoroda
o is kur esi? pritariu,manau tikrai smagu butu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 20:00:35 | Nuoroda
Aš esu iš Zarasų, o Tu iš kur? p.s. Džiugu, kad radau bendramintę.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 20:04:53 | Nuoroda
is Vilniaus. aha,ir truputi susimazint butu smagu maziau neramu bus laukt rugsejo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 20:09:12 | Nuoroda
Taigi va. Tai nžn, kaip čia... Parašyk man gal į skype. shmatikka
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 20:34:03 | Nuoroda
Laba diena, mielieji busimieji kulturos vadybininkai noriu susipazinti: esu jusu busima kuratore (toks zmogus, kuris pirmus jusu studiju menesius bus antroji mama). perskaiciau jusu zinutes ir matau, kad kaip ir turi but, esate pasimete taigi, barakas yra ant aleksoto kalno, ten tikrai net peskomis ner labai toli, zemkes barakai yra geresnes bukles, bet jie gana toli - autobusas kas valanda vaziuoja - is praktikos zinau taip gyventi galima Del paciu kulturos vadybos studiju: labiau mokins kulturiniu dalyku, vadyba yra antram plane, seip mopkintis laaabai lengva ir isvis kartais pagalvojam, ar mes studijuojam univere, nes kazkaip panasiau i nieko neveikima. kas toliau: linksmiausioji dalis, jusu studentavimo pradzia - FUXU stovykla: rugpjucio 23-24 dienomis, kaina 70 lt su maitinimu, vietu skaicius ribotas, todel skubekite. daugiau info turetumet but gave arba gausit kai atvesit dokumentus i khf
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 22:18:36 | Nuoroda
Laba dar pagausinsiu sita buri as ir busima kulturos vadybininke.. tik kazkaip jokio jaudulio pries rugseji nejauciu. esu kauniete, i kulturos vadyba istojau su viena labai gera drauge, dar trim pazistamais, tai visiskai ramu idomu, kas laukia musu nevaziuosit i fuxu stovykla?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 22:46:34 | Nuoroda
fainai tau, bet as dziaugiuosi, kad jokiu mano pazistamu nebus - atsiribosiu nuo senojo gyvenimo pradedama nauja:) o apie fuxu stovykla dar svarstau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 13:03:06 | Nuoroda
tai va Cheburashka_87 aš ir tikėjausi labiau pasispausti ir pereiti į nemokamą vietelę..bet, kai dokumentus pridavinėjau man pasakė, kad nors ir 10-tukais mokysiuos vistiek mokėsiu 5000lt į metus ..o, kai grįžau namo tai dar labiau sunerimau, nes perskaičiau straipsnį, kuriame pirmakursiai įspėjami atsargiai pasirašinėti sutartis su aukštosiomis..o aš beveik net neperskaičiau, o kopijos pasiimti neleido..tai va net nežinau tiksliai ką pasirašiau..
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą