Kulturos vadyba (Kaune)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 13:32:23 | Nuoroda
Sveiki as irgi istojau i kultūros vadyba 3nr. Mano vardas Irma, malonu susipažinti aš irgi baiminuosi dėl tos sutarties, nes pasirašydama neperskaičiau nė žodžio kas dabar bus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 15:42:13 | Nuoroda
ei, negasdinkit nes rasiausi, bile pasirasyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 17:11:56 | Nuoroda
na dokumentų nuvežimas buvo gana keistas, aš tiek klausiau, o atsakymų nelabai turėjo. Sutarties nelabai ir leido skaityti, o kai pradėjau skaityti tai pažiūrėjo kaip į "marsietę" tada ėmiau ir pasirašiau. O tai fukstų stovykla 23-24, ar 25-27?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 18:27:28 | Nuoroda
elfeja, o tu dokus vezei i Kauna ar vln?
Žinutė parašyta: 2008-07-29 18:33:21 | Nuoroda
Sveikos busimos kursiokes mano vardas Juste, istojau 32 numeriu i valstybes finansuojama...pasiseke nors balas buvo aukstas ir pagal anu metu balus tikejausi istoti vos ne pirmu numeriu na bet dziaugiuosi o kaip ar jus patenkintos kad cia istojote?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 18:57:12 | Nuoroda
Tai pas mus pasirodo ir berniuku bus... Wau O klausykit kaip ten su ta Snoro kortele ( dalino tokios mergiotes prie univero kai ejau sutarti pasirasyti), kuria man per prievarta liepe pasiimti uzpildzius visokius popierius..? Ten as palikau ir savo stojimo prasymo nr, tai negi dabar man i ta kortele ir sius stipendija ir visa kita? Kitas klausimas, kaip su studento pazymejimais? Kai ejau sutarti pasirasyt, nelb prisiminenu ka man ten sake, tik tiek, kad dvi nuotraukeles padaviau P.S. Tikiuosi musu grupeje nebus pasikelusiu, arba dar blogiau- nekulturingu zmoniu Beje, kiek teko suzinoti, pirma semestra niekas negaus stipendiju, tad ir konkurencijos nebus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 19:23:26 | Nuoroda
sveika darsyk Siuo metu tikrai patenkinta, neziurint to, kad patekau i mokama... O laikas parodys, ar nenusivilsiu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 19:32:00 | Nuoroda
p.s. si specialybe viena is triju, kuria labiausiai norejau studijuoti... Ura!!!!!!!
Žinutė parašyta: 2008-07-29 21:29:22 | Nuoroda
įstojau 6nr., nes muzikos mokyklą baigus esu ;} o dėl mokamos, tai visus 4 metus mokėsit, kas ten įstojot. tiesiog stojant į mokamą jūs turėtumėt tai žinoti, kad reiks mokėt ir, kad į paprastą vf pereit nelabai ir galima, kiek žinau iš visko. o šiaip, labai jau moteriškas kolektyvas bus, tik 2 ar 3 vaikinai ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 21:35:16 | Nuoroda
Sveiki, kursiokai. As ieva, malonu susipazinti. istojau i kulturos vadyba mokama 18nr. matau, ne as viena pergyvenu del rugsejo 1osios... butu smagu susipazinti anksciau, dar pries fuksu stovykla apie barakus teko girdeti kad tie kur netoli univiero nelabai kokios bukles, o yra keletas kambariu kur ir senbuves merginos nemaloniai pasitinka naujakures...na jei norite daugiau pabendraui rasykite skype: kleoo666, tikrai butu malonu susipazinti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 22:37:20 | Nuoroda
[quote="porcik":r1zrsbld]įstojau 6nr., nes muzikos mokyklą baigus esu ;} o dėl mokamos, tai visus 4 metus mokėsit, kas ten įstojot. tiesiog stojant į mokamą jūs turėtumėt tai žinoti, kad reiks mokėt ir, kad į paprastą vf pereit nelabai ir galima, kiek žinau iš visko.[/quote:r1zrsbld] ei! o kodel neimanoma pereiti i vf? O kaip tas naujas istatymas?! Taigi jis sako, kad visi, studijuojantys astuntukais ir geriau - gaus vf...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 22:39:22 | Nuoroda
arba dvf
Žinutė parašyta: 2008-07-29 23:20:47 | Nuoroda
bet aš tada nesuprantu kažko. maniau, kad jei stoji į mokamą, tai sutinki mokėt visą laiką. kaip čia išsireikšt geriau net nežinau ;D nu ok ok, sorry, tikiuos galima pereiti į nemokamą ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 11:34:26 | Nuoroda
jei istojot i mokama tai visus 4 metus ir reiks moket. jei istojot i vf ir vidurkis bus mazesnis nei 8 reiks moket 520lt uz semestra.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 13:11:37 | Nuoroda
ei , bet kokia nesamone kad pirma semestra stipendiju nemokes, kaip man reiks pragyvent
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 16:52:10 | Nuoroda
Dabar toki laikai, įstojai į mokamą ir mokysies ten, o va jei į nemokamą tada jei silpnai mokysies reikės 520 mokėti. O kodėl stipendijų pirmą semestrą nemokės? plius stipendija ne tokia ir didelė, kad užtektų pragyventi.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 17:10:27 | Nuoroda
Sveiki. Baigiau du kultūros vadybos kursus, taigi galbūt jums bus įdomi mano nuomonė. Mokytis lengva, bet nelabai prasminga, kadangi nemoko praktinių dalykų, o ir teorinės žinios yra abejotinos vertės. Tad geriau negaiškite per daug laiko studijoms, geriau linksmai pagyvenkite arba dirbkite, kaip daro daug mano grupiokų. Norint būti kultūros vadybininku reikėtų stoti į VDU menotyrą, įgyti kvalifikacijos vertinti meną, o tik tada mokytis vadybos. Beje, jūs turbūt žinote, kad baigę kultūros vadybą, gausite verslo vadybos diplomą? Ne veltui kultūriniai dalykai šioje specialybėje gana paviršutiniškai perbėgami. Na, o praktikos dar neatlikinėjome, bet girdėjau, kad galima pasirinkti bet kokią įstaigą, kurioje yra kultūrinės ir/arba vadybinės veiklos.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 20:01:00 | Nuoroda
eeee....... Kuo toliau, tuo labiau pradedu abejoti, kur papuolus... Matysim, kaip bus eigoje...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 20:10:41 | Nuoroda
ze, o tarkim tokia situacija - jei zmogelis meta studijas, o jis buvo is vf ar dvf, tai automatiskai geriausias m gali uzimti jo vieta?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 01:05:20 | Nuoroda
va va cheburashka aš ir apie tai girdėjau..bet žinai kame problema?..pasirodo gali būti taip, kad mes pasirašėme tokią sutartėlę, kuri nenumato tokios galimybės..tad ta laisva vietelė liks paprasčiausiai tuščia ..na bet tikiuos kad taip neįvyko ...ech pakliuvom ...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą