Kulturos vadyba (Kaune)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 01:32:07 | Nuoroda
Čia žiūriu mano grupiokė labai jau pesimistiškai parašius taip pat baigiau 2 kursus kultūros vadybos. - negaliu pasakyt, kad esu be galo viskuom patenkinta savo studijose, aišku ne, tačiau, kalbėdama bent jau nuo savęs, galiu pasakyt, kad daug gero jos man davė (ir tikiuos dar duos). Taip, tikrai kartais paskaitų kokybė toli gražu ne stebuklinga. Ir kas susiję su kultūros dalykais, yra labai daug laisvės palikta tau pačiam: šiek tiek ant kelio užvedama, o visa kita - tavo kūrybiškumas, organizuotumas, entuziazmas, tavo skonis, tavo planai. Aš tuom visai džiaugiuos, juk daug maloniau žinot, kad didžioji dauguma rezultato - tavo paties indėlis, o ne iš aukščiau nuleistų siaurų nurodymų išpildymas. Dėl bendrabučio... Na jis nėr itin patrauklus, bet kolkas manęs dar neužveikė žadu ir toliau ten dar likt, bėdos nėra: universitetas pakankamai arti (15 min pėstute), gražus kraštovaizdis - viso miesto panorama nuo kalno atsiveria Vat, puikiai suprantu, kaip neramu būsimiems pirmakursiams, pačiai tas jauduliukas šiek tiek buvo va, jei kartais dar norėtumėte ko paklausinėt - skype: merida_sm sėkmės
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 21:29:07 | Nuoroda
sveikos ir sveiki (jei yra tokių) aš 9nr įstojau į vf labai noriu susipažint su grupiokais, žiauriai įdomu, laukiu stovyklos dėl bendrikų kai klausiau nuvarius, sakė kad savų fakultetas išviso neturi, nuomoja iš kitų univerų ir dar sakė kad tikrai aš negausiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 21:57:52 | Nuoroda
flyable, kodel TIKRAI negausi? :O
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 18:56:26 | Nuoroda
gyvenu perarti ir mažai jų išnuomota. na bent jau taip sakė
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 18:24:26 | Nuoroda
Kas registravotes i fuxu stovykla, gavote koki nors patvirtinima, kad esate uzregistruoti ar ne?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-02 23:30:45 | Nuoroda
Sweiki busimi kursiokai, as Agne istojau berods 25nr i m .. skaitau kaip jus snekat apie fuxu stovykla ir gaila darosi, as uzsiregistravau bet negalesiu vaziuot!!! gal kas vietoj manes nori? beje mano skype f_e_j_a parasykit-papliurpsim gal kas ka zinot apie paskaitu tvarkarascius? sake kad nete turi but bet as ten nieko neikertu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 16:01:00 | Nuoroda
jei uzsiregistravot i stovykla kai vezet dokumentus ir davet uzstata, tai jus jau vaziuojat i ja, kas uzsiregistravot internetu, laukit patvirtinimo, nes is visu uzsiregistravusiu internetu bus atrinkti tik 10. Kitas dalykas - jusu tvarkarastis jau yra sudarytas nuo pavasario ji rasit cia: http://www.vukhf.lt/index.php?option=co ... temid=7985 apskritai daug info yra www.vukhf.lt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 16:02:46 | Nuoroda
PS.: kulturos vadybos grupe 2008 metais yra KV8 - tai yra jusu grupe, ten kur laukelis grupe reik pasirinkti grupe ir paspausti rodyti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 19:51:27 | Nuoroda
geras!!!! Kokios laisvos dienos! Kiek mazai paskaituuu!!!!!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 07:43:51 | Nuoroda
hem... Mirtise, o galima , t.y. ne per velu butu nuvaryti i univera sia savaite del stos stovyklos, ar atostogauja jau ten visi? beje, pastebejau, kad pirmas semestras- kalbu semestras O keisis tas tvarkarastis ar jau nebe?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 11:05:17 | Nuoroda
o va duag dalykų parašyta tuo pačiu laiku pzv: 09:45:00 Lietuvos kultūros ir verslo istorija 09:45:00 Lyginamoji civilizacijų istorija *A čia rinktis reikės? o jei norima abiejų, nes abu man gana patrauklūs dalykai? Šaunu trečiadienis filosofijos diena ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 17:13:54 | Nuoroda
mmm, sveiki visi. as Agne, ystojusi y kult vadyb. turiu keleta klausimeliu, as nuvezus dokus neuzpildziau del LSP, o jus uzpildet? dar del rugsejo pirmosios? ar bus internete?(as vel nepasidomejau)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 07:41:08 | Nuoroda
As irgi neuzpildziau ir toliau sekmingai nepildau... Kur ten reikia?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 11:40:06 | Nuoroda
Sveikos kursiokes hmm....kaip pastebejau...kol kas as cia busiu vienas vyriskos lyties Mano vardas Marius gal zinot ar daug pirmakursiu bus pakviesti i fuxu stovykla?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 15:52:57 | Nuoroda
Vai vai, kokie jus nekantrus DD Per rugsejo pirmaja bus viskas paaiskinta su tuo tvarkarasciu, univere jei dar nezinot, yra dvi savaites, kur vienetukas pirmos savaites paskaitos, o kur dvejetukas buna antra savaite ir taip kaitaliojasi visa laika. O kur tuo paciu laiku surasyta tai yra atskiros grupes, ten bus pasirenkamas dalykas, kuri jums labai staigiai reiks pasirinkt (man rodos per dvi savaites), bet viska paaiskinsiu placiau rugsejo pirmaja Dabar dar vis atostogaukit, nes tas tvarkarastis laisvas atrodo tik pamacius, bet kai darbais uzvercia maza nepasirodo D Del stovyklos: visi atostogauja, ir SA zmoniu rasti fakultete vasara sunku, geriausia elektroniniu pastu teirautis/reikalauti/prasyti Bet seip nenoriu nuliudinti, bet realybe yra tokia, kad stovykla visada jau pirmom dienom buna uzpildyta, nebent atsiranda tokiu, kurie nevaziuoja i ja ir atsiranda laisva vieta.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 15:58:40 | Nuoroda
Ir va, uzmaciau, kad dar viena svarbu dalyka kazkas praziurejo: del LSP fakultete nieko pildyti nereikejo!!! Prie tokio stalo su geltonais zmogeliukais turejo duoti lankstinuka, kuriame zingsnis po zingsnio parasyta, kaip pasidaryti LSP. http://lsp.lsas.lt/08/ va cia uzsiregistruot reik http://www.lsas.lt/default.aspx?Element ... icleID=762 cia yra parasyta, kaip ji pasidaryti zingsnis po zingsnio.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 18:40:12 | Nuoroda
Noriu i fuksu stovykla
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 17:49:18 | Nuoroda
dėkinga už informaciją ;] net ramiau pasidarė. Va gavau bendrabutį, reikės kada nuvažiuoti apsilankyti, gal kas planuojate irgi tai daryti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 18:06:02 | Nuoroda
Iš kur žinai, kad gavai bendrabutį???
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 22:34:17 | Nuoroda
meema, pasiskambinti reikia, pasiteirauti:) as irgi gavau baraka, tad tik tikiuosi, jog kambariokes normalios papuls:)) antraip- kraustysiuos i gatve:D o i fuxu stovykla ir as ziauriai noriu, galejois anksto sakyti, kad kompu registruojantis nepaisys, tai ne... nusivylus
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą