Kulturos vadyba (Kaune)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 22:41:12 | Nuoroda
Sakai pasiskambint bet jūs khf tai pas jus gal kitaip
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 22:53:28 | Nuoroda
Sveiki visi, būsimieji kursiokai ir kursiokes!..;} Esu Dovile ir istojau i kulturos vadyba 2 nr vf. Butu malonu is anksto apsipazinti ir daugiau pabendrauti pries studijas, tuomet ir rugsejo 1osios laukti butu drasiau:].. Beje, mano skype dowilea.lt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 09:44:30 | Nuoroda
As siulau tiems, kurie nepapuole i fuksu stovykla, pasidaryti ja patiems Gal nulekti i koki Latino klubiuka, ar siaip i kokia jaukesne senamiescio vieta Kaip manote?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 13:42:05 | Nuoroda
nebloga idėja, bet va trakim kas yra iš Zarasų arba Klaipėdos ir pan, tai... Toliau, vasara atostogų metas, turbūt bus sunku visiems susiderinti. Tačiau aš už, jei yra dar norinčių ir pritariančių tai organizuojamės ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 14:07:49 | Nuoroda
sweiki esu Milda taip pat busima kv studente wis paskaitinedawau jusu pokalbius ir artejant rugsejo 1-ajai nusprendziau pati parasyti ,butu malonu bent siek tiek susipazini is anksto
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 15:09:42 | Nuoroda
hmmm....o tai kiek vyriskos lyties atstovu planuoja cia studijuoti? nes kaip pastebejau tik as vienas cia pasireiskiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 17:25:49 | Nuoroda
kaip matau, musu pazinciu ratas vis pleciasi Maraze, nepergyvenk, mes tave globosim o meetukui pritariu, tik kadangi pati ne is Kauno, organizacinius planus palieku vietiniams gyventojams jei ka, skype: ingaga9299
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 19:17:35 | Nuoroda
O tu Maraze, vietinis ar ne? Kaip kulturos vadybininkai turetume susiorganizuoti labai cool party, tai siulau tiems kurie gyvena ne toliau kaip 30km nuo Kauno parasyti man i skaipa (Impresija), busiu nuo 19.00 kazkur, ir nusprestume kokia vieta rinktis savo stovyklai dar butu idomu suzinoti kiek is musu grupioku yra vairuojanciu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 20:07:07 | Nuoroda
man atrodo tiu wienintelis waikinukas busi maraze ,ns kai sarasa ziurejau ti daugiau kaip ir nemaciau tawo lyties atstowu o su ta nepatekusiuju stovykla ti jus sauniai sugalwojot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 14:24:32 | Nuoroda
tai kas man dabar bus?????? as siaip ne vietinis, bet gyvenu ne toli esu is Prienu taip pat ir esu vairuojantis jei ka tai skype maraze16
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 14:25:45 | Nuoroda
be to zinau kad dar vienas vaikinas studijuos kulturos vadyba jis is birstono 7km nuo prienu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 17:51:44 | Nuoroda
tada kokį pirmadienį pasidarom skype konferenciją, kas netoli Kauno ir kas nori prisidėti, tikiuosi kad ir tie kurie pateko norės dalyvauti "meet'e". Mano skype "saturna_". Kas gavo bendrabutį ir planuoja gal kada į jį važiuoti apsižiūrėti ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 03:03:20 | Nuoroda
ziurau jus cia sauniai sukates su organizaciniais planais!!! Saunuoliai! As uz meeta. Buciau vietine, tikrai dalyvauciau organizuojant... Bet Kauno visai nepazistu tad lauksim, ka jus sumastysit
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 11:52:09 | Nuoroda
kazkas man pasisiule i kontaktus skype bet netycia istryniau.... porkick ar kazkaip panasiai skype name kazkas su bubble lyg ir tad prisipazinkit kas ir dar karta pakvieskit maraze16
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-12 00:58:18 | Nuoroda
gavau bendrabuti kazkur Gustaicio g 6. Aleksote. Bet labai jau mane ta moteriske bande atkalbeti... Sake labai jau prastos kokybes ten... Tad dabar labai jau bijau... Gal kas gavot ten pat? Gal jau matet ar zinot jo bukle? Ir ar visi VUKHF gyvens tam bendrike? Ar yra tokiu, kurie gavo bendrika kitu adresu? Jei taip, tai kuriuo? Dekui uz info
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-12 07:33:58 | Nuoroda
Susipazinau su dar viena vietiniake, sake man ji pades oranizuoti ta musu originalia stovykla... Tai xebra, gal renkames prie skaipu siandien apie 19-20h, kas nespes ar netures laiko, ryt tokiu paciu metu lauksiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-12 12:18:38 | Nuoroda
Na as irgi gavau bendrabuti gustaicio gatvej. Apie jo bukle girdejau kad nekas o labiausiai mane neramina tai kad kambary gyvensim po 4. kosmaras kazkoks Gal kas jau buvot nuvyke ir matet savo akim? Ar gavot kasnors bendrika zemkej? man saki kad galima ir ten prasyma rasyt, gal kas nori prisideti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-12 13:33:49 | Nuoroda
o gal kas jau is vis zino ar vaziuos i ta tikraja stvykla? nes jau kaip ir turetu buti rezultatai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-12 21:40:01 | Nuoroda
as irgi Gustaity busiu apgyvendinta turiu galimybe per pazystamus apsistoti veterinarijos barakuose, kur salygos nepalyginamai geresnes:) bet vienai nedrasu... tad pirma pusmeti paziuresiu, ar galima isgyventi, ar ne , ir gyvensim kaiminystej;) o jei kartu vaziuosim kambariu ziureti, gal ir vienam kambary grupiokes apsigyvensim
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-12 23:50:54 | Nuoroda
as vaziuoju i FUXU STOVKLA!!!! gavau laiska nuo KHF SA
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą