Vartotojo grečius pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-17 20:54:48 | Nuoroda

dėl skaidrių neveikimo iš patirties mokykloj savo, kurioj beje ir kalbėt reikės,  kalbu. taip kad nėra ko tau verkt, jei tavo technologijos aukštos :)

Žinutė parašyta: 2010-02-18 22:50:52 | Nuoroda

Ar kas nors rašėt vokiečių? įdomu, kaip kiti parašėt :)

Žinutė parašyta: 2010-02-18 22:52:06 | Nuoroda

tai kiek už bandomąjį surinkot, jei ne paslaptis? :)

Žinutė parašyta: 2010-03-03 21:45:27 | Nuoroda

Aš tik vokiečių rašiau iš NEC. 83 taškai iš 100. Procentais turėtų kilt, nes nebuvo 100 surinkusių, bet vistiek žiauriai mažai ;/

Žinutė parašyta: 2010-03-12 15:31:17 | Nuoroda

Aš kalbos 2 , apie emigrantus, jų vaikus ir gimtąją kalbą..

Žinutė parašyta: 2010-03-18 21:03:43 | Nuoroda

Ar aš vienintelė kalbėsiu KALBOS 2 poteme? ;s

Žinutė parašyta: 2010-03-18 21:05:21 | Nuoroda

Pagaliau ir mane sąžinė užgraužė ir pradėjau kartotis ;D

Pakartojau per šiandien senovę. Aš tai nusprendžiau skaityt vadovėlį ir konspektą. Manau užteks. kai prasidės tos rimtesnės temos, paskaitinėsiu ir daugiau, nes ten jau ir pačiai įdomu..

Žinutė parašyta: 2010-03-22 16:39:00 | Nuoroda
Kriste69 rašė:

Sveiki gal kas nors turi medziagos is siu temu?

Kalba:
2. Kuri kalba turi buti gimtoji lietuviu emigrantu vaikams. Argumentuokite.
4. Vieni kalba, kiti plepa. Argumentuotai atskleiskite skirtumo priezastis.
10. Spaudos draudimo laikais lietuviu kalba gelbejo knygnesiai ia mamos "vargo mokykla". Kas tes sia misija globalizacijos eroje? Argumentuokite.
13. Svarbiausius dalykus zmogus pajegus apmastyti ir atskleisti tik gimtaja kalba. Pagriskite arba paneikite sia minti.
Kultura:
3. Patriotizmas - tai taurus darbas savo saliai, jos kalbai ir kulturai. Argumentuokite.
5. Laisvalaikis su knyga - pigus ir neikainojamas. Pagriskite arba paneikite sia minti.
11. Kokius patrauklius lietuviu kulturos bruozus jums atskleide literatura. Argumentuokite.
Literatura:
5. "Jei eilerastis pats nekalba, jis niekam ir nera reikalingas", tegia poetas Tomas Venclova. Argumentuotai pristatykite keleta eilerasciu, kurie jums reikalingi.
13. Lietuviu literaturoje gamta daznai tampa svarbiu veikeju, padedanciu zmogui geriau suvokti save. Iliustruokite si teigini remdamiesi konkreciais kuriniais.
 

 aš kalbėsiu apie emigrantus, bet nelb žadu ką intere ieškot, nes nemanau, kad kas bus, bet esmė, kad pasakysiu, kodėl būtent tokia problema dabar kyla, kodėl tai mums svarbu ir tada atsakymas į klausimą- nesvarbu, kokia gimtoji yra kalba, tai nieko nekeičia, svarbu, kad vaikas kalbėtų lietuviškai, ne tik užsienio kalba ir kad nepamirštų lietuvių kalbos :)

Žinutė parašyta: 2010-03-22 18:14:56 | Nuoroda

O gal kas nori papasakot, \ar VU Kauno humanitarinis fakultetas labai skiriasi nuo VU visų kitų? Lyg ir tas pats univeras, bet man vis tokia nežinia, kaip ten yra iš tikrųjų ;/

Žinutė parašyta: 2010-03-22 18:20:58 | Nuoroda

Rašysiu, nes seniai čia svajojau studijuot, bet  dabar noro nebėra per didelio.. Renkuosi dabar šiai dienai labiau lietuvių filologiją + reklamą, nes nuo leidybos visi studentai, su kuriais kalbėjau, atkalbinėjo labai..

Žinutė parašyta: 2010-03-22 18:24:02 | Nuoroda

Gal yra žadančių stot arba studijuojančių? Pasidalinkit savo sukauptom žinom: verta, neverta, kaip viskas atrodo iš tikrųjų, neskaitant gražios studijų programos.

Žinutė parašyta: 2010-03-24 20:11:44 | Nuoroda
padauzelya rašė:

Sveiki, gal yra kas pasirinke poteme "kuri kalba turi buti gimtoji lietuviu emigrantu vaikams? Argumentuokite." Gal bendradarbiaujame kartu? :) 

 aš aš aš!

Žinutė parašyta: 2010-03-25 18:39:23 | Nuoroda

man tai labai kažkokia keista įskaita, kažkokie įdomus klausimai, nepanašūs įkitų įskaitų.Bet aš per nelyg nesijaudinu, koks skirtumas ta įskaita :)

Žinutė parašyta: 2010-03-27 15:51:57 | Nuoroda
Justina` rašė:
padauzelya rašė:
Justina` rašė:
padauzelya rašė:
grečius rašė:
padauzelya rašė:

Sveiki, gal yra kas pasirinke poteme "kuri kalba turi buti gimtoji lietuviu emigrantu vaikams? Argumentuokite." Gal bendradarbiaujame kartu? :) 

 aš aš aš!

 

Gal jau pradejai kanors ruostis? :)

 Jau pradejai gal rasyti? :) Gal per skype susirasom kokiu minteliu turim? :)

 as as as :DD

 

 kuo zadat rmtis? gal kokiais kuriniais? as tj manau kad remsiuos kulturine patirtimi... kad pusseseres vaikas gyvena uzsieni,nors lietuvis,nu kazkaip kaip nors... ir kokia nors knyga... o toliau nzn :///

 asmenine patirtim, nes sesė gimė ir auga dabar ne lietuvoj ir kaip jau su ta kalba yra. bet esminis mano dalykas, kad nesvarbu, kokia kalba yra gimtoji, tai nieko nereiškia, svarbu, kad vaikai, gimę ar augantys ne lietuvoj, būtų mokomi lietuvių kalbos, bent jau su jais būtų kalbama lietuviškai, nes būna, kad mamos/ tėčiai net nekalba lietuviškai. manau dar pateiksiu pasiūlymą, kaip būtų galima skatint kalbėti ir mokytis lietuvių kalbos. o pradėt žadu senais laikais, kai lietuvių kalba buvo draudžiama, kaip buvo stegiamos slaptos mokyklos ir kaip visi norėjo ir kaip mokėsi slapta lietuvių kalbos, o dabar, turėdami visas galimybes kalbėti, mokytis, nebevrtina lietuvių kalbos..

Kažkas tokio :)

kas dar ką pridės? ;D

Žinutė parašyta: 2010-04-07 16:19:27 | Nuoroda

man atrodo, užtenka vieno žmogaus, kuris surinktų tarkim 99, arba visus 100 balų, gautų šimtuką ir jau rezultatai gali būti prastoki.. :)

Žinutė parašyta: 2010-04-14 21:42:27 | Nuoroda

mum kai visi baigė kalbėt, pasakė pastabas ir pan, ir taškus. 19 :)

kalbėjau apie emigrantų vaikus ir mokytojai, kaip lituanistei, patiko mano požiūris lb.

Žinutė parašyta: 2010-04-14 21:44:02 | Nuoroda

ai, ir manom klasej nei vie o 8tuko nebuvo ;o o visos kiek bijojo.. ;D

Žinutė parašyta: 2010-04-15 21:04:00 | Nuoroda

Aš jau buvau sukūrus tokią temą, bet kažkaip gal niekas čia nestudijuoja, kad jokių žinių? ;D

Aš tai kiek kalbėjau su studentėm, tai jos man parodė studijų planą, tai pirmam kurse pagrinde filologija, o antram daugiau reklamos prasideda.

Žinutė parašyta: 2010-04-19 19:53:24 | Nuoroda

mane guodžia, kad įstoti čia neatrodo labai sunku :) balas nėra super aukštas, žmonių daug nestoja.. gal čia tik mano pirminė tokia nuomonė, nežinau.

Žinutė parašyta: 2010-04-20 21:09:48 | Nuoroda

aš irgi apie aplinkosaugą, tai pamčiau temą ir galvojau "DABAR TAI PZ" ;D bet išsisukau. paminėjau akciją Darom, kad ji labai paskatina žmones veikti ir pan. 

maksimumą gavau .