Vartotojo greÄius pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-11 14:27:54 | Nuoroda

Parodyk tÄ… forumÄ….

Žinutė parašyta: 2010-06-11 14:59:01 | Nuoroda

taaip :) ir anskÄiau reikÄ—davo rašyti ir vf ir vnf, jei to nori.

Žinutė parašyta: 2010-06-11 15:00:40 | Nuoroda

Juokinga tik tai, kad lituanistÄ—s tokios šmaikšÄios. Daugiau niekas.

Žinutė parašyta: 2010-06-11 17:53:32 | Nuoroda

ta prasme? balus?

jei taip, tai atsiųsti į el.paštÄ… turi, bet, kaip jie patys sako, už tai neatsako ir gali kas nors negauti į el.paštÄ…. kitas bÅ«das- nueiti į mokyklÄ…, pas pavaduotojÄ…/ auklÄ—tojÄ…. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-11 18:13:20 | Nuoroda

ei, žmonės. gi pasiskaitykit viską www.lamabpo.lt ar dar kur. visur pilna info :)

Žinutė parašyta: 2010-06-11 18:14:07 | Nuoroda

mane irgi erzina, kai sako, ai, išlaikysi, ko pergyveni. nu taip, išlaikiau viskÄ…, bet kur man eit su tokiais išlaikymais? reikia gi ne tik išlaikyt.

Žinutė parašyta: 2010-06-12 14:56:40 | Nuoroda

net į teisÄ™ mru pernai mažiausias pakviestojo balas buvo 3 su trupuÄiu. :) tikrai tokį balÄ… turÄ—damas ne daug egzus išlaikÄ— :)

 

Žinutė parašyta: 2010-06-12 22:38:05 | Nuoroda

Aš irgi į vu teisÄ™ nebesitikiu ir šiaip kažkaip manau, kad mru įdomiau studijuoti nei vu. Vu pranašumÄ… matau tame, kad per 5metus baigi magistrÄ…. DraugÄ— studijuoja mru teisÄ™ ir valdymÄ…, tai yra labai patenkinta. Lb geri ir žmogiški dÄ—stytojai, tvarkinga aplinka, geros sÄ…lygos mokytis, visa reikalinga nauja aparatÅ«ra. Ji labai patenkinta.

Apie vu girdÄ—jau, kad ten nenulipa nuo knygų panašiai kaip medikai.. Aišku, mru irgi mokosi daug, bet viena yra mokytis daug, o kitÄ… daugumÄ… laiko praleisti prie knygų :)

taip kad nepergyvent, tikrai viena į mru nestosi, jau dbr yra nemažai užsiregistravusiu, po egzaminų bus ir dar daugiau tikrai.

Žinutė parašyta: 2010-06-12 22:42:20 | Nuoroda

pastebÄ—jau, kad kÄ… tu kaip tu su visu savo komfaku iš visų juokiasi, tai nÄ—ra ko pergyvent dÄ—l jo juokų :)

yra kas ir vidurinÄ—j vaikšto dalykiškai. ot tai reikalas kitų.

Žinutė parašyta: 2010-06-12 23:32:56 | Nuoroda

Naa, dar klausimas, ar aš įstosiu, nes nusivylus savo egzais esu labiau nei gyvenimu ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-13 12:49:56 | Nuoroda
lintu13 rašÄ—:

Mano tai balas 17, 80  ir aš laikau sukryžiavus viskÄ…, kas ten pas mane susikryžiuoja, kad įstoÄiau į mokamÄ… :D

 

O į teisÄ™ ir į valdymÄ… tai verkÄiau, jei papulÄiau ( rašiau 'ant vaizdo). Vienas studijuojantis žmogelis man sakÄ—, kad patys dÄ—stytojai su panieka į juos žiÅ«ri, teisininkai vertinami žymiai labiau, nei teisÄ™ ir valdymÄ… studijuojantys..

 am, aš žiÅ«rÄ—jau balus pernai įstojusių, tai į mokamÄ… paskutinis pakvietas buvo 16,40, o į teisÄ™ ir valdymÄ…- 15,18. :) o iš kur tu jau savo konkursinį balÄ… žinai? ;o

 

DÄ—l VU. Faktas, kad rašysiu ten, nors Äia ir pavariau truputi, bet esmÄ—, kad VU reikalauja itin aukšto balo..

Žinutė parašyta: 2010-06-13 12:54:00 | Nuoroda

Tingiu ginÄytis, nematau prasmÄ—s, bet Äia nebuvo ironija, Äia buvo pastebÄ—jimas, nes jau maÄiau, kad tau ir VGTU kÅ«rybinÄ—s industrijos, ir teisininkų apranga kelia juokÄ…. Okad tu man pasakysi nesurimtÄ—t per anksti, nereiškia, kad aš taip ir darysiu :)

Per daug nesiginÄykim, nes kitÄ… met gali bÅ«t liÅ«dna, jei teks visgi tam komfake susitikt ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-18 23:59:15 | Nuoroda

maldauju, pasakykit, kad yra ne tik anglų, bet ir vokieÄių kalba paskaitos.

Žinutė parašyta: 2010-06-19 14:57:22 | Nuoroda
Ledutte rašÄ—:
Vergissmeinnicht rašÄ—:
Ledutte rašÄ—:

 ai, galiu pasakyt kÄ… raÄiau..

1. Mit dem bus fahren, o der zu Fuss gehen.. 

2.  Es ist 12 Grad kalt

3.Mitwoch

 1.zu Fuß

2.Es wird sonnig

3.am Donnerstag

DÄ—l 3... BENT AŠ girdÄ—jau,kad paminÄ—jo am Mittwoch ir am Donnerstag.O po to sakÄ—,kad am Mittwoch ir am Freitag užsiÄ—mÄ™s,nes treniruotÄ— ar kažkas tai..

 MinÄ—jo kad treÄiadienį negali, bet ten klausÄ— kada pakvietÄ—, tai maniau, kad pakvietÄ—, o kad jis atsisake, tai jau ne mano reikalas :DD

 nu tai treÄiam klausia, kada susitikimas. jis paminÄ—jo treÄiad ir ketvirtad, bet paskui prisiminÄ—, kad negali treÄiad. tai kaip gali tada bÅ«t jų susitikimas, jei jis negali? :) bent aš ketvirtad rašiau.

EGZAMINAS BUVO SUNKUS. NESÄ„MONÄ–. man nÄ—ra buvÄ™, kad netasakyÄiau kokių klausimų, ypaÄ klausymo ir skaitymo. O Äia klausau tekstÄ…, laukiu atsakymo ir pasibaigia tekstas.. Nuostabu. Dar pas mus dÄ—l tų trÅ«kstamų langelių kilo sumaištis, nieko nebegirdÄ—jau pusÄ—s to sunkaus teksto. Ždž. tikÄ—jausi 90-100 , jauÄiu gausiu max 80 ;/

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:13:16 | Nuoroda

Man vokieÄių svarbus, man kiekvienas baliukas svarbus ;/ bleem, dbr nepamenu, ar pati atkreipiau dÄ—mesį. rodos, atkreipiau, bet, kai žymÄ—jau, tai gali bÅ«t, kad iš įpratimo ir sužymÄ—jau.. ždž.. bet jei bus daug skundų, gali gal išimt visai tÄ… užduotį.

Žinutė parašyta: 2010-06-20 00:00:04 | Nuoroda

Bet nec'as ne laiku sugalvojo patikrint pastabumÄ…. manau, tai daryti galima mokykloj, o ne per egzaminus. YpaÄ, kad užduotis klaidina. vienoj vietoj taip, kitoj kitaip parašyta. Aš pati pastebÄ—jau, bet irgi nesu garantuota, ar žymÄ—dama nepadariau visko iš įpratimo. Ždž.. o 7 taškai yra tikrai daug.

Žinutė parašyta: 2010-06-21 11:38:26 | Nuoroda

jūs ne rezultatus sapnuokit, o priėmimo tvarką, kurios linką kažkas buvo įdėjęs, pasiskaitykit. nes matau, kad daugelis nieko nežino apie stojimus, paskui kad verkt netektų :)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 21:14:07 | Nuoroda

ne nu. pas mane mokykloj vienas vaikinukas nesoÄ—jo perrašyti visko į švarraštį, tai jo rašinys buvo be pusÄ—s treÄios pastraipos ir pabaigos ir gavo 97.. kaip taip gali bÅ«t?

 

Žinutė parašyta: 2010-07-01 21:29:43 | Nuoroda

nu tu šakes. ne tai, kad pavydu, bet kaip pikta.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-01 21:49:08 | Nuoroda

mano mokykloj iš 209 man rodos mokinių apie 130 gavo 90-100..