Dažnai jau pati sąvoka „politika“ jaunuoliui skamba pakankamai nuobodžiai, o ką ir kalbėti apie įsitraukimą į ją. Nejaugi iš tiesų tai taip neįdomu? Juk politika nėra vien tai, ką girdime kiekvieną dieną per „Žinias“: „Seimo etikos komisija nubaudė korumpuotą seimo narį... Valdantieji nebetenka daugumos...“ ir t.t.
Socialiai remtiniems studentams atsisakoma suteikti galimybę gaunant stipendiją neprarasti teisės į jiems ar jų šeimoms valstybės skiriamą socialinę pašalpą. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (toliau, - ministerija) pasisako už tai, kad studentų stipendijos, išskyrus socialines, ir toliau būtų įskaitomos į pajamas, nuo kurių skaičiuojama, ar galima piniginė socialinė parama, ar ne.
Lietuvos valstybinis mokslo ir studijų fondas primena, kad valstybės remiamų paskolų sutarčių pasirašymas paskoloms studijų kainai sumokėti, gyvenimo išlaidoms, dalinėms studijoms pagal tarptautines (tarpžinybines) sutartis bei valstybės paskoloms studijų įmokai sumokėti vyksta nuo spalio 19 d. iki lapkričio 13 d.
Lietuvos studentų atstovybių sąjunga (LSAS) kreipėsi į Švietimo ir mokslo ministeriją bei Lietuvos aukštąsias mokyklas atkreipdama dėmesį, jog „studento krepšelio“ modelis neleido finansuoti geriausiai brandos egzaminus išlaikiusius ir į aukštąsias mokyklas stojusius asmenis. LSAS siūlo aukštosioms mokyklos nusistatyti minimalius stojamuosius balus, kurie leistų užtikrinti, kad geriausi stojantieji galėtų siekti aukštojo išsilavinimo.
Tikriausia butų keista, jeigu nenorėtumėte tapti mokytojo numylėtiniu. Juk bet koks geras žodis, šiltas žvilgsnis mus paveikia teigiamai. Tačiau ar visada tai moksleiviui atneša laimę? „Kaskart lietuvių kalbos pamokos aš labai laukiu, tačiau tuo pačiu bijau nuvilti savo mylimiausią mokytoją“ – atvirauja Rasa. Mergina prisipažįsta: „Lietuvių kalba man visada geriausiai sekėsi, bet kai pajaučiau, jog mane itin palaiko ir vertina lietuvių kalbos mokytoja, pradėjau dar daugiau stengtis“.